OM OSS

NXT PropTech

Vi hjelper eiendomsutviklere og eiendomsselskaper med å digitalisere kundereisen.
Vår oppgave er kort og godt å skape lønnsomhet og vekst gjennom tech, design og marketing.

Våre løsninger er utviklet med tanke på å gi en merverdi både for utviklere, eiendomsmeglere og boligkjøpere, med automatisering og visualisering av prosesser i kundereisen.

Vi er din 360-graders PropTech Provider der du får alt du trenger – og litt til – på ett sted!

Vi har mer enn 15 års erfaring fra eiendomsbransjen, og har levert utallige eiendomssuksesser for store, mellomstore og mindre eiendomsutviklere.

NXT PropTech er en del av NXT-gruppen med store ressurser og skalerbare team; se nxt.no

Vår oppgave er å hjelpe eiendomsutviklere med å skalere lønnsomhet og vekst.

Vi jobber langsiktig og kontinuerlig med å skape neste generasjon med digitale plattformer og økosystem for raskere verdiskaping, lønnsomhet og vekst for eiendomsselskaper i bransjen. Vårt eget tech-utviklerteam jobber kontinuerlig med innovasjon og utvikling, og driver digitaliseringen innen eiendomsbransjen. Vårt mål er å være markedsledende innen PropTech-løsninger.

Vår styrke er at vi leverer hele verdikjeden for utviklere og eiendomsmeglere. Vi vet hva som skal til for å skape suksess og lønnsomhet i dine eiendomsprosjekter. Les mer om vårt Konsept.

Kontaktpersoner

Tone Trollsås
Kreativ leder / AD
412 32 940tone@nxt.no
Thomas Andressen
Rådgiver
988 13 712tga@nxt.no
Erik Johnsen
Byråleder/Konsulent
900 89 154erik@nxt.no
Terje Davidsen
CEO/Konsulent
900 61 561terje@nxt.no
Jørn Brekke
Kommunikasjons- og digital rådgiver
416 33 150Jorn@nxt.no
Simen Mindrebøe
Tech Ansvarlig
948 89 804simen@nxt.no
Eivind Alexander Eileng
Key Account Manager
400 49 330eivind@nxt.no
Sheida Charlotte Pakzamir
Prosjektleder
970 63 146sheida@nxt.no
Ingrid Abelsen
Prosjektleder / Innholdsprodusent
452 46 667ingrida@nxt.no
Kontakts oss
Hei@nxt.no22 39 68 80
Besøk oss
Møllergata 6, 0179 Oslo
Postadresse
Møllergata 6, 0179 Oslo
Video Presentation

Basic values of our company are honesty, innovativeness and openness

Curabitur ullamcorper ultricies nisi. Nam eget dui. Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero.

Our Partners

Sirius is the most trusted construction company

Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies nisi.Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies